Contact

Papier brenglocaties

Op onderstaande locaties kunt u oud papier en karton brengen.

naam organisatie locatie inzameling inzameldagen tijd
Bethelkerk Spanjaarsgoed 7 1e zaterdag v.d. maand 09.00 - 12.00
CBS De Burcht M. Turnorlaan 5 schooldagen schooltijden
CBS De Grondtoon Componistensingel 26 schooldagen schooltijden
CBS De Schakel Langelaar 24 schooldagen schooltijden
CBS Het Baken I t Kofschip 2 schooldagen schooltijden
CBS Het Baken II De Reede 71 schooldagen schooltijden
CBS Het Erf Ronde Erf 2-4 schooldagen schooltijden
Christelijk Gereformeerd Pniëlkoor Achterberg ma. t/m zaterdag alle tijden
Christelijke Basisschool Tamim Van Esssenlaan 8 schooldagen schooltijden
De Goede Reede parkeerterrein station West 1e zaterdag v.d. maand 09.00 - 12.00
De Hoeksteen De Grote Pekken 2 zaterdag om de 6 weken 09.00 - 12.00
De Schutse stationsstraat 81 ma t/m zaterdag 08.00 -12.00
De Ster Huzarenpad 1 alle dagen alle tijden
Dr. C. Steenblokschool Zoete Inval 10 zaterdag om de 6 weken 10.00 - 11.00
G.V.V.V. Verlengde Sportlaan 2 ma t/m zaterdag 10.00 - 19.00
Hersteld Hervormde gemeente Kerkewijk 18 ltste zaterdag oneven mnd 09.00 - 12.30 
Hersteld Hervormde gemeente Dijkstraat 59 ma t/m zaterdag 08.00 - 12.00 , 13.00 - 17.00
Hervormde Sionskerk A. van Ostadelaan 78 ltste zaterdag vd mnd 07.00 - 12.00
Interieurfons Sola Fide Eikenlaan 3 3e zaterdag van de maand 08.30 - 12.30
Islamitische Stichting Nederland Pollux 2 alle dagen alle tijden
Johannes Calvijnschool Duivenwal-West 301 3e zaterdag van de maand 09.00 - 11.00
Johannes Calvijnschool Geerseweg 2 schooldagen schooltijden
Juliana van Stolbergschool Vendelseweg 30 schooldagen schooltijden
Juliana van Stolbergschool Gerard Terborchstraat 21 schooldagen schooltijden
Juliana van Stolbergschool Sterke Arm 2a schooldagen schooltijden
Julianakerk Prins Bernhardlaan 26 zaterdag om 6/7 weken  09.00 - 12.00
KBS de Vuurvlinder Stormzwaluw 25 schooldagen schooltijden
KBS de Vuurvlinder Boerenzwaluw 19 schooldagen schooltijden
Korfbalvereniging SKF Wageningselaan 1 elke dag 09.00 - 20.00
Les Sabots Wageningselaan 3A openingsdagen club openingstijden club
MAC Veenendaal Groeneveldselaan 7 vr. t/m zondag div. tijden
Oranjeschelp David Tenierslaan 8 schooldagen schooltijden
Oude Kerk Markt 9b 2e zaterdag vd maand 09.00 - 12.00
Ouderraad WereldKidz Mozaiek De Bongerd 3 schooldagen schooltijden
Poolster/ Morgenster  Poolster/ Morgenster (fietsenberging) Maandag t/m zaterdag 08.00 - 20.00
Petrakerk-Trefpunt Kerkewijk 135 3e zaterdag van de maand 09.00 - 12.00
Pnielkerk Ghandistraat 2 laatste zaterdag v.d. maand 09.00 - 12.00
Prinses Beatrixschool PWA park 602 schooldagen schooltijden
Reinaerde Slagvink 25 ma. t/m vrijdag 08.00 - 16.30
Ritmeester-Veenzangers Mannenkoor Vijftien Morgen 4 1e donderdag v.d. maand vanaf 08.30
Rode Kruis Sterke Arm 10 alle dagen alle tijden
S.V. Unitas '48 Verlengde Sportlaan 3 openingsdagen kantine openingstijden kantine
School Alex PWA park 600 schooldagen 08.00 - 17.00
Scoutinggroep De Zwervers Zandheuvelweg 2a zaterdag   09.00 - 16.00
Stichting De Babbelbox Gerstveld 59 elke dag op de galerij opgehaald
Stichting Rembrandt College Rembrandtlaan 2 ma. t/m vrijdag 09.00 - 12.00 (concierge)
Toertocht Veenendaal Zandstraat 151 ma. t/m vrijdag openingstijden winkel
V.H.C. Blue Socks Spitsbergenweg 2 alle zaterdagen 09.00-12.00
V.M.H.C. Spitsbergen Groeneveldselaan 9 ma. t/m vrijdag 16.00 - 22.00
V.V. Dovo Verlengde Sportlaan 5 ma t/m zaterdag 08.30 - 18.30
voetbalvereniging V.R.C. Spitsbergenweg 52 ma. t/m vrijdag 08.30 - 11.30
Voetbalvereniging Veenendaal Groeneveldselaan 15 ma. t/m zaterdag tot 18.00 
Vredeskerk Kerkewijk 125 8x per jaar op zaterdag 08.30 - 13.00
WereldKidz Achtbaan Appelvink 1 schooldagen schooltijden
Westerkerk Goudvink 2 zaterdag om de 6 weken 09.00 -12.00
Wijkgemeenschap Duivenwal Vaarthof, Vaarstede en Vaartzicht ma t/m zaterdag 08.00 - 20.00

Woonvereniging De Weverij

papierhok Weverij elke dag

08.00 - 20.00

Stichting Zuiderkruis Verbindt;                       Buurthuis De Driehoek; 1e zaterdag vd mnd; 10.00-11.00